(212)445 2 445
(555)351 00 00
Hakkımızda

Nevresim Dünyası Hakkında...

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EV TEKSTİLİ VE AKSESUARLARI E –TİCARET SİTESİ


Bayramoğlu Alışveriş Merkezleri adı altında kurulan şirketimiz 1960 yılından bugüne kadar mobilya ve ev tekstili sektöründe 4 adet mağazası ile sizlere en iyi hizmeti vermekte ve halen hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz 2010 yılında www.nevresimdunyasi.com adlı e –ticaret sitesini bünyesine almış ve E-ticaret sektöründe, ev tekstiline yeni bir soluk katmıştır.
Nevresim dünyası Türkiye'de büyük işlere imza atmıştır.  Dünya ya adını duyurmuş 20 adet ev tekstili markasını bünyesinde bulundurmaktadır ve bu markaların tamamı ile direkt yetkili satıcısı olarak sizlerin güvenilir, hijyenik ve sağlıklı ürünler temin etmenize yardımcı olmaktadır...  
 
Şirketimiz aynı zamanda E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren yüzlerce şirkete tedarikçi konumunda hizmet sağlamaktadır.
 
2013 yılı içerisinde siz değerli müşterilerimizin sayesinde İstanbul Teknik Üniversitesin den almış olduğumuz  E–ticaret sitelerinin arasında "En Güvenilir Ev tekstili Sitesi Ödülü" içinde müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimizin memnuniyeti garantimiz altındadır. Herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda her türlü konuda sizlere daha iyi hizmet vermek için profesyonel ekibimiz ( 212 ) 445 2 445 nolu telefondan sorularınızı yanıtlamak için hazırdır.