Evinizin Rüyası

Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük ev tekstili ve ev aksesuarları e-ticaret sitesi NEVRESİM DÜNYASI !

1960 yılında kurulan Bayramoğlu Alışveriş Merkezleri bünyesinde olan Nevresim Dünyası 2007 yılından bu yana sizlere ev tekstili ve ev aksesuarları konusunda sorunsuz hizmet vermektedir.

Şirketimiz 2009 yılında Bayramoğlu Group tarafından bünyesine alınmış olup E-ticaret sektörüne ve ev tekstili kategorisine yeni bir soluk getirmiştir.

Sizlere hizmet verdiğimiz merkez ofisimiz,ürünlerinizin teslimatını sağladığımız 1500 m2’lik depomuz ise İstoç Ticaret Merkezi’nde bulunmaktadır. Ürün skalamızın her geçen gün genişlediğini ve markalarımızın artışıyla doğru orantıda olduğunu siz değerli Nevresim Dünyası müşterilerinin gözleri önüne sermekteyiz. 2009 yılından bu yana sunduğumuz hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde siparişleriniz en hızlı şekilde sizlere teslim edilmektedir.Aynı zamanda sipariş sonrası verdiğimiz destek ve sizlerin değerlendirmeleriyle Nevresim Dünyası Ev Tekstili kategorisinde zirveye taşımıştır.

Hedefimiz,ev tekstilinde minimum fiyat ile maksimum kalitenin buluştuğu noktada devreye girerek sizleri memnun etmek ve  işbirliği içerisinde bulunduğumuz 30’a yakın marka ile sizlere satın almak istediğiniz ürünleri en güvenilir ve en hızlı şekilde sunmaktır.

2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden almış olduğumuz e-ticaret siteleri arasında ‘’ En güvenilir Ev Tekstili Ödülü’’ ,

2011 yılında Web Tasarım ödülü,

2015 yılında ise Doğuş Holding bünyesinde bulunan N11 satış platformu’nda sağladığımız başarı nedeniyle ‘’ 2015 yılı Ev Tekstili Kategori Birinciliği’’ ödüllerimiz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Perakende satışlarımızın yanı sıra B2B konusunda da farklı satış platformlarına ürün tedarik etmekte olup Nevresim Dünyası markasını ziyaret ettiğiniz her web sayfasında görmenize olanak sağlayacağız.Aynı zamanda XML entegrasyonu ile yüzlerce perakende satış mağazası ve web sitelerine de bayilik vermekteyiz.

Web sitemizi ziyaret ederek alışveriş yapan her kullanıcı bizim garantimiz altındadır.Bizlerle iletişime geçmek istediğiniz her zaman (212) 445 2 445 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Patenti tarafımıza ait olan Nevresim Dünyası markasının tüm hakları korunmaktadır.

                                                              Sevgiler,

                                                                             Nevresim Dünyası Ekibi

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.