Evinizin Rüyası

Sipariş Takibi

www.nevresimdunyasi.com üzerinden yapmış olduğunuz her alışveriş tarafımızca garanti altındadır.Periyodik olarak kontrol edilen siparişlerimiz için teslimat süreleri ortalama 2-7 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen siparişleriniz için cep telefonunuza Kargo Takip numarası gelmekte olup bu numara ile paketinizin güncel durumunu dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda sistem üzerinden de ‘’ Sipariş izleme’’ bölümünden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Veya bizlere 0212 445 2 445 numaralı telefondan arayarak müşteri temsilcimizden bilgi alabiliriniz.

Hafta içi verdiğiniz siparişler 15:00 a kadar aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişler ise ilk iş günü olan Pazartesi günü değerlendirilmektedir.

Sipariş formu aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç* olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve hem tarafımıza hem de hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veri tabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olan herhangi bir probleme karşı veritabanımız ve e-posta adreslerimiz periyodik olarak hizmet sunucumuz tarafından kontrol edilmektedir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.